Smluvní přeprava osob

Auto s řidičem / transfer osob

Dovolená, obchodní jednání, transfery nejen na mezinárodní letiště, nutnost převést expresní zásilku, pro nás žádný problém!

Zajistíme pro Vás komfortní přepravu osob a zavazadel se službou profesionálního řidiče, který se přizpůsobí všem Vašim požadavkům. Vozidla Volkswagen Passat nebo Renault Trafic až pro devět osob si proto můžete pronajmout také s řidičem. Vozidla Vám přistavíme kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.

Individuální přeprava dle potřeb klienta, pravidelné přepravy mikrobusem pro firmy, přeprava osob v rámci ČR a EU, transfery na mezinárodní letiště, svatební doprava, zábava, hory, nákupy, konference, smluvní přeprava zboží, stěhování,…

Svatby, oslavy, teambuilding, business

Zajistíme přepravu hostu z Vašich oslav a hostin. Přepravu obchodních partnerů z/na  letiště, jednání a teambuilding.  V případě zájmu je zajištěna tematická výzdoba vozů. Samozřejmě si můžete pronajmout i více vozu současně.

Vozidla včetně řidiče Vám přistavíme kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.

Při pronájmu vozidla Renault Trafic s řidičem je cena pouze  10 Kč/km + 1900 Kč za každý započatý den práce řidiče , nebo v případě krátké cesty dle dohody pouze 19 Kč/km. 

 

Při pronájmu vozidla Volkswagen Passat s řidičem je cena pouze 19 Kč / km .

 

Při dlouhodobých cestách do zahraničí se k základní ceně připočítávají náklady na diety řidiče a případné ubytování. Ceny pronájmu s řidičem do zahraničí proto kalkulujeme individuálně po dohodě se zákazníkem.

Luxusní prostorný vozy k pronájmu  s řidičem.

Možnost osobní přepravy ČR a EU – komfortní přeprava vozem Volkswagen Passat Combi nebo Renault Trafic* transfery z/na letiště * kurýrní služby do 80kg * možnost dlouhodobé spolupráce a individuálních služeb na míru klientovi * k dispozici non-stop 24/7 * profesionální přístup a diskrétnost je samozřejmostí.

Ve vozech se nekouří a jsou maximálně udržovaný.

Všechna sedadla v případe VW Passat  jsou vyhřívaná, pro cestující vzadu je k dispozici zásuvka na 12V, 230V a USB.

  • spolehlivost
  • diskrétnost
  • 24 hodin / 7 dní v týdnu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • USB
  • autorádio / DVD
  • vyhřívaná sedadla
  • klimatizace
  • WIFI ve voze 

Ceník

 od 10 Kč/km
– žádné skryté poplatky
– předběžná kalkulace Vaší cesty zdarma
* přeprava je možná pouze od 10 km +

 

Platba probíhá na fakturu po uskutečnění přepravy. Nejedná se o taxislužbu.

Rezervace

Vyberte datum začátku pronájmu