Doprava celé vaší posádky do přístavu… Žádný problém !

Doprava celé vaší posádky do přístavu… Žádný problém !

Z vlastních zkušeností víme, jak je někdy složitá doprava celé posádky do přístavu a proto se většinou celá posádka společně domluví na nejvýhodnější alternativě. V případě vzdálenějších destinací Vám rádi zajistíme dopravu celé posádky na letiště. 

Pokud zvolíte dopravu autem a chcete ušetřit nejen opotřebení vašich automobilů, cenu pohonných hmot a dálničních poplatků za další vozidla, může se celá posádka domluvit na společné cestě naším klimatizovaným devíti místním mikrobusem Renault Trafic nebo VW Transporter.

Vaše cesta na dovolenou na palubě jachty může být ještě příjemnější a bez zbytečných starostí, protože v případě zájmu Vám vozidlo přistavíme kdekoliv po České republice zdrama. Vozidla Vám přistavíme kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.

Přistavení vozu ZDARMA – Vůz předáváme i přebíráme po dohodě se zákazníkem kdekoliv po ČR zdarma, je-li pronájem delší než 5 dní, při kratším pronájmu dle dohody za cenu nákladů. 

REZERVOVAT  VOZIDLO 

Součástí ceny pronájmu je přistavení a vracení vozu , neomezený počet ujetých km, dálniční známka pro ČR, zákonné a havarijní pojištění, silniční daň a nadstandardní asistenční služba.


V případě zájmu si lze vozidla pronajmou také s řidičem. Zajistíme pro Vás komfortní přepravu osob a zavazadel se službou profesionálního řidiče, který se přizpůsobí všem Vašim požadavkům. Vozidla Volkswagen Passat nebo Renault Trafic až pro devět osob si proto můžete pronajmout také s řidičem. Zajistíme dopravu nejen na letiště, nebo do vašeho přístavu…  

REZERVOVAT  DOPRAVU S ŘIDIČEM 

Nejenom na cestu do přístavu můžete využit pronájem automobilů,obytných přívěsu a dodávek až pro devět osob s neomezeným nájezdem kilometrů a možností přistavením po celé ČR zdarma.


2 Odpovědi

  1. Martin Durik napsal:

    Dobry den,

    aka je cena automobilu popripade aj ridicem?

    • Patrik Bartůněk napsal:

      Dobrý dne, v případě vozu VW passat 19 Kč/km, v případě dodávky Renault Trafic je cena 1900 Kč za započatý den práce řidiče + 10 Kč/km.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *