Služba jednosměrné cesty po celé Evropě – ONE WAY

Služba jednosměrné cesty po celé Evropě – ONE WAY

Probudit se na pláži, u hřebenů hor a nebo jen tak na parkovišti po cestě k cílové destinaci je nezapomenutelným zážitkem. Patříte mezi cestovatele, kteří nemíří jen na jedno místo, chystáte se na dovolenou napříč Evropou a rádi se zastavíte tam, kam vás vítr zavane? Pak je naše nová služba One Way přesně pro Vás.  

Chcete zmizet beze stopy a nevíte co s vypůjčeným vozidlem? Služba One Way umožňuje cestování po celé Evropě s navrácením vozu v jakékoli zemi Evropy. Plánujete dlouhodobý pobyt v zahraničí a potřebujete se co nejrychleji odstěhovat? Neváhejte využít služby One Way!

Jak služba funguje? Pronajaté vozidlo až pro devět osob, nebo obytný přívěs Vám přistavíme kamkoliv a kdykoliv budete potřebovat a stejně si jej vyzvedneme po ukončení Vašeho výletu. Dojeďte do cílové destinace, kde na Vás budeme čekat na letišti, předejte nám vůz a leťte domů. Vše vyřídíme rychle, abyste zbytečně neztráceli čas. 

Výhody služby:

  • přistavení a převzetí vozu pro celé Evropě 
  • velká úspora Vašeho času
  • delší cesta za dobrodružstvím 
  • WIFI ve voze 
  • klimatizace
  • výpomoc v případě stěhování 

Tato služba je především pro klienty, kteří jsou si vědomi ceny svého času a vyžadují vysokou kvalitu služeb.

REZERVOVAT 

Nejenom pro dovolenou můžete využit pronájem automobilů,obytných přívěsu a dodávek až pro devět osob s neomezeným nájezdem kilometrů a možností přistavením po celé ČR zdarma. 

REZERVOVAT  VOZIDLO 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *